(050) 341-96-31 / (096) 559-45-99 Олег Режим роботи: Пн-Пт з 9.00 до 17.00 Вихідний Сб-НдДоставка і оплата

Передоплата

            Ви оплачуєте замовлення шляхом грошового переказу на карту Приватбанку, при отриманні потрібно оплатити тільки послуги з доставки вантажу, відповідно до тарифів обраної транспортної компанії.

                   Передоплата здійснюється на карту Приватбанку № 5168 7573 1257 1112. Балабуха Людмила Валентинівна
Доставка здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта" з міста Запоріжжя по всій території України

                    Доставка післяплатою У разі, якщо Ви хочете оплатити замовлення при отриманні, Ви повинні бути готові додатково заплатити за пересилку грошей відправнику. Як правило це близько 2% від суми плюс оформлення (30грн) У вартість замовлення ціна доставки не включена. Вона розраховується виходячи з габаритів деталі, ваги і відстані до місця доставки замовлення.

         Відправлення здійснюється 6 (шість) днів на тиждень, понеділок-субота.

         Всі відправки ми намагаємося робити оперативно, тому товар йде на день замовлення або на наступний день, в залежності від часу доби, коли було зроблене замовлення. Зазвичай якщо замовлення було зроблено в першій половині дня (до 13-00) - відправка йде в той же день.

                    Самовивіз

           Так само Ви можете забрати своє замовлення самостійно, в нашій торговій точці: «Оріхівський» авторинок, ряд 2-й, місце 25-е.

            Переконливе прохання, в разі самовивозу, заздалегідь зв'язатися з нами за телефоном для узгодження часу Вашого візиту і підготовки замовлення. Це допоможе нам, заощадити Ваш дорогоцінний час.